Divný den

24. srpna 2005 v 23:39 | management |  Oddechové chvilky
Dnešek nejde nazvat jinak než - DIVNÝ. Na benzínce na dálnici mě oslovil stopař, že mu ujela autobus, zdali bych ho nevzal. OK, tedy jsem nabral benzín, při pohledu na cenu pod 29 Kč za litr získal trochu optimistickou náladu a šel zaplatit. Když už jsem platil, otevřely se dveře a vstoupil Jan Rosák. pozdravil a postavil se na konec řady. Pokud očekáváte nějakoý další přiběh tak to je vše. Stopař už čekal u auta.
Cestou na Praha jsme diskutovali a tak jsme zjistili, že bydlíme nedaleko a taky jsem ho musel politovat , že mu jeho syn rozbil Lexus.To jsem zvědav kdy já svému synovi půjčím Lexus :-)
Mimochodem kdo někdy navštívl výrobní linky škodovky a uchvátili ho svou čistotou, tím jak jsou osvětlené apod. měl by navštívit výrobní linky na niž vzniká právě Lexus. Péče je tu mateřská, výroba extenzivní, dřevo opravdové a celé je to spíš obřad.

Cesta probíhala normálně. Až na to auto postavené nabok a napříč obouma pruhy. Naštěstí v protisměru, ale už méně šťastně asi pro jeho řidiče. Není mi jasné co řidič musel udělat aby se s tím autem na rovné silnici takto na bok vůbec postavil.

S těmi položenými boky to ale nebylo vše. Následovala ještě jedna motorka obklopená blikající policejnimi tak, že jsem si byl téměř jist, že tentokrát za něco zaplatím. Za rychlost, zapomenuté doklady. Pro jezce na té motorce by asi bylo opravdu lepší kdyby tu policie čekala na mé doklady. Bohužel její přítomnost měla jiný důvod.
Každopádně ani ten nebyl šikovný tak jako klučina, který takto zaparkoval Favorita viz. obrázek). Sice nevím kdy toto se stalo, ale aspoň přitom nebylo třeba sanitek. I když majítelé okolních aut asi právě radost také neměli.
Celý den pak uzavřel článek Patrika Zandla (Ničitelské alegorie), který mě utvrdil v tom, že dnes možná bylo líp zůstat doma, vzít si knížku a číst si.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama