Pohledy do minulosti: xChat

21. srpna 2005 v 20:03 | management |  Internet a portály
Tak zase trocha z bulváru. Docela jsem se pobavil na blogu Jiřího Pallase.Vášnivý hráč bowlingu zde do vzduchu vyhodil ručník v němž si postěžoval na místní poměry a Podivné trendy - českého Jendy. Každý máme svět nějak vyhraněný názor a na základě svých zkušeností, představ i iluzí si ho pak členíme (ten svět) na ty "zlé" a ty "dobré". Někdy až okatě bez rozvahy, někdy s nějakým záměrem, někdy jen z naší vlastní pohodlnosti.
"Operace codename: xChat" je tím důkazem. V zásadě nikdo neví co se tehdy opravdu stalo.O to víc je těch, kterým je "vše jasné".
Bez dalších informací těžko soudit a už vůběc ne házet takovými slovy jako je morálka, etika, slušnost a
dalšími. To by byl jen důkaz jak sami málo víme co ty slova znamenají.
Vše co se k tomu dalo asi tak napsat, najdete v komentářích na blogu Jiřího Pallase.
Ne, nechci se zastávat nikoho. Nevím o tom moc víc než je možné přečíst na Internetu. Možná jen xChaťáci dobře zvládli hru na ublížené chudinky (rozhodně by to bylo lépe než obchodní stránku věci) a možná je NetCentrum ten zlý kapitalista. A možná si zavařili každý svým dílem.
Jak to bylo však ví bůh a nebo lidé, kteří se svými soudy do jeho role pozicují. Stačí přidat trochu hezkých slov, doporučuji třetinku morálky, špetku etiky, dobře zamíchat, obarvit na červeno, modro, růžovo a nebo dle libosti a aktuální potřeby ... a můžeme podávat široké veřejnosti. Bravo, tak to už tu jednou bylo. Nebo ne? Názor si nakonec musí udělat každý sám.
Další články k tématu:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jiri Pallas Jiri Pallas | E-mail | Web | 22. srpna 2005 v 9:06 | Reagovat

Petr Snajdr ma zjevne nejaky problem, ktery mu nedovoluje pochopit, ze se jedna o deklarovany subjektivni pohled a ze to co pisi se netvari jako objektivni tvrzeni.

2 Petr Šnajdr Petr Šnajdr | 22. srpna 2005 v 9:40 | Reagovat

Subjektivní obvinění je pořád obvinění.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama