Po NASA míří Google do SUN Microsystems

4. října 2005 v 1:15 | management |  Internet a portály
Když byla v posledních dnech ohlášena spolupráce mizi Google a NASA, bylo to překvapení. Další takové přijde toto úterý v Computer History Museum v Mountain View v 10:30 zdejšího času, vystoupí CEO Google Eric Schmidt a CEO SUN Microsystems Scott McNealy.

V Computer History Museum najdete lecos. Třeba první procesory Intelu a i mnohem staší příbuzné ze 70 let. Mimo jiné je tu k vidění, trochu příznačně, historie Internetu. Museum je bratru co by kamanem dohodil do Palo Alto. Pokud vám to nic neříká tak malá nápověda: Xerox PARC - Palo Alto Research Center. Zde se zrodilo hodně věcí, které dnes považujeme za samozřejmé. Na cestě k PARC by jste ještě mohli narazit na Googleplex, zatím nemající takovou historii, je otázka zdali již ne takový význam.

Na obrázku dole je Computer History Museum v levém dolním rohu. Letiště v dáli je NASA Ames Research Center.
Co bude oznámeno uvidíme brzy. Můžeme hádat stejně jako tomu bylo v případě NASA. Možností je hodně. Od Wi-Fi, kterým Google zdá se možná pokryje celé San Francisco, a konče spoluprací v oblasti StarOffice nebo některých jiných produktů, které SUN akvizoval teprve nedávno. I o tom jdou světem zvěsti.
V Redmontu musí dostávat škytavku. Ať to už bude cokoli, dozvíme se to velice brzy. Takže zapněte si pásy, jedeme z kopce!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MK MK | 4. října 2005 v 15:39 | Reagovat

Letiste v dali je Moffet field. Ano, je na nem NASA Ames Research center, ale letiste samo ma vice vyuziti ...

2 Petr Šnajdr Petr Šnajdr | 4. října 2005 v 18:59 | Reagovat

Děkuji za upřesnění, nějak mi to nedošlo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama