Nové Office 12 v sobě integruje business intelligence nástroje

17. listopadu 2005 v 23:20 | Petr Šnajdr |  Procesní řízení
Microsoft uvolnil testovací verzi Office 12 pro asi 10 000 svých zákazníků a partnerů. Na první pohled obsahuje několik zajímavých novinek, které posuvají význam pojmu "kancelářský balík" poněkud někam jinam. Z těch nejzajimavějších je to funkcionalita z oblasti business intelligence.

Cílovou skupinou budou malé společnosti pro které vetšinou takové nástroje nejsou dostupné, případně je ani nenapadne, že je potřebují. To, že tento trh (spíše mikrosegment) existuje i v ČR jsem si už všiml docela dávno, ale nenapadlo mě, že by do něho chtěl vstoupit prvávě Microsoft. Ten chce svých slov tyto nástroje přinést uživatelům v podobě programů s kterými pracují každý den a nejsou jim tedy cizí. No nevím.
Navazujícím produktem je Business Scorecard Manager 2005, serverová aplikace vybudovaná nad MS SQL s klientskou stranou v podobě MS Office 12. Cena je stanovena na 5000 dolarů a klientská licence 175 dolarů. Cena Office 12 zatím stanovena nebyla.
Pokud vás vzrušují slova jako Balanced scorecard, KPI, performance monitoring a nebo úspěšná firma, pak možná třeba vám se bude Office 12 hodit.
Další odkazy na dokumenty:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 wxtkdhd wxtkdhd | E-mail | Web | 16. května 2009 v 1:03 | Reagovat

CR1JL7  <a href="http://iseaoobisynb.com/">iseaoobisynb</a>, [url=http://zhyzyodffsdv.com/]zhyzyodffsdv[/url], [link=http://azmbjkcwvsxs.com/]azmbjkcwvsxs[/link], http://myjmugempgyp.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama